Alumīnija profila rāmji

katalogs ramju konstruesanai

Opti "Click" alumīnija rāmis

Populārs labās kvalitātes un zemās cenas dēļ. "Click" sistēma - visas rāmja malas atveramas. Rāmji ir skrūvējami,iekarināmi vai pielīmējami pie sienas vai citas virsmas. Komplektā iekļauts - anodēts alumīnija rāmis, pelēkas plastmasas atbalsta siena, aizsargplēve informācijas aizsardzībai. A5 izmēra rāmim komplektā arī atbalsta kājiņa, citiem izmēriem atbalsta kājiņu iespējams iegādāties papildus.

Magnētiskais plakātu rāmis

Alumīnija plakātu rāmis, ar magnētisko aizvēršanu. Plakātu rāmis ir ar modernu un smalku izskatu. Var lietot kāvertikāli, tā arī horizontāli.

"Click" alumīnija profilu rāmis ar skavām

Līdzīgs OPTI rāmim, bet nedaudz dārgāks. Atšķirība rāmja aizmugures daļā - šim rāmim ir metāla maliņa, bet OPTI irviengabalaina plastmasas aizmugure. Abi veidi lietojas vienlīdz labi. "Click" sistēma - visas rāmja malas atveramas. Komplektā iekļauts: anodēts alumīnija rāmis, pelēkas plastmasas atbalsta siena, PVC aizsargplēve informācijas aizsardzībai. Rāmji ir skrūvējami, iekarināmi vai pielīmējami pie sienas vai citas virsmas.

Iekarināms abpusējais rāmis, 25 mm

Alumīnija abpusējs rāmis, profila platums 25mm . "Click" sistēma - visas rāmja malas atveramas.

Aizslēdzams ūdensizturīgs rāmis

Ūdensizturīgs rāmis, izmantojams ārpus telpām. Komplektā atslēga rāmja atvēršanai. Profila platums 35mm. "Click"sistēma - visas rāmja malas atveramas. Uz pasūtījuma pieejami arī citi izmēri.

Ūdensizturīgs alumīnija rāmis

Ūdensizturīgs rāmis, izmantojams ārpus telpām. Anodēts alumīnija rāmis, profila platums 25mm. "Click" sistēma - visasrāmja malas atveramas. Aizsargplēve informācijas aizsardzībai. Uz pasūtījuma pieejami arī citi rāmja izmēri un dažādas RAL krāsas.

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam