JAUNUMI

Ēdienkaršu stendi ar LED apgaismojumu

Ar LED apgaismojumu aprīkots ēdienkaršu un citu informatīvu materiālu izvietošanas stends. Pieejams A3 un A4 izmērā, ar melnu vai sudraba maliņu. Gaumīgs risinājums informācijas izcelšanai īpaši gada tumšajos mēnešos.

Sfērisks stends produktu izvietošanai

Plastmasas stends produktu izvietošanai sfēriskas formas traukā. Stends pieejams divos izmēros - ar ietilpību 24l un ar ietilpību 17l. Ir iespējams stendus kombinēt, tos izvietojot divos stāvos vienu virs otra, kā arī stendu ir iespējams papildināt ar informācijas turētāju.

Diskveida magnēti

Diskveida magnēti ir plaši pielietojami. Tie pieejami dažādos izmēros un pat ļoti maza izmēra magnētiem piemīt augsta stiprība. Pēc pasūtījuma pieejami arī citos izmēros.

Divpusēji bukletu stendi

Divpusējais informācijas stends ir balstīts uz vienu alumīnija statīvu, kuram abās pusēs piestiprināmi līdz pieciem organiskā stikla informācijas turētājiem. Informācijas stends ir pieejams ar organiskā stikla informācijas turētājiem trīs standarta izmēros - A4; A5 vai divdaļīgiem 1/3 A4. Pamatpiedāvājuma stenda komplektācija sastāv no stenda pamatnes, alumīnija statīva un 10 attiecīgā izmēra organiskā stikla informācijas turētājiem. Ir iespējams viena stenda ietvaros kombinēt dažādu izmēru organiskā stikla informācijas turētājus, šādā gadījumā, lūdzu, sazināties ar mums individuāli.

Trīspusēji bukletu stendi

Trīspusējais informācijas stends ir balstīts uz trim alumīnija statīviem, pie katra no tiem piestiprināmi līdz pieciem organiskā stikla informācijas turētājiem. Informācijas stends ir pieejams ar organiskā stikla informācijas turētājiem trīs standarta izmēros - A4; A5 vai divdaļīgiem 1/3 A4. Pamatpiedāvājuma stenda komplektācija sastāv no stenda pamatnes, trim alumīnija statīviem un 15 attiecīgā izmēra organiskā stikla informācijas turētājiem. Ir iespējams viena stenda ietvaros kombinēt dažādu izmēru organiskā stikla informācijas turētājus - šādā gadījumā, lūdzu, sazināties ar mums individuāli.

Četrpusēji bukletu stendi

Četrpusējais informācijas stends ir balstīts uz četriem alumīnija statīviem, pie katra no tiem piestiprināmi līdz pieciem organiskā stikla informācijas turētājiem. Informācijas stends ir pieejams ar organiskā stikla informācijas turētājiem trīs standarta izmēros - A4; A5 vai divdaļīgiem 1/3 A4. Pamatpiedāvājuma stenda komplektācija sastāv no stenda pamatnes, četriem alumīnija statīviem un 20 attiecīgā izmēra organiskā stikla informācijas turētājiem. Ir iespējams viena stenda ietvaros kombinēt dažādu izmēru organiskā stikla informācijas turētājus - šādā gadījumā, lūdzu, sazināties ar mums individuāli.

Alumīnija "Slide-in" rāmis

Piestiprināms gan pie horizontālām, gan vertikālām virsmām ar rāmja apakšmalā esošo abpusējo līmlenti. Rāmis piemērots lietošanai āra apstākļos.

vairāk
  • Informācija redzama no abām pusēm
  • Plakāta ievietošana no vienas rāmja malas, to viegli iebīdot iekšā
  • Rāmja pamatnē pašlīmējoša abpusēja līmlente
  • Novietojums: horizontāls
  • Komplektā 2 aizsargplēves un blīvējuma gumija atvērtajai rāmja malai

Z-stends

Z-veida A4 brošūru turētājs. Uz pasūtījumu pieejams arī izmērs A3 un A5. Novietojams uz grīdas. Abpusēji organiskā stikla plauktiņi. Ērti salokāms un pārvadājams, triecienizturīgs koferis komplektā.

MagikFrame informācijas turētājs

MagikFrame ir īpašs informācijas turētājs - to iespējams piestiprināt bez līmēšanas pie jebkuras gludas virsmas. Iespējams atkārtoti pielikt citur simtiem reižu. Pēc noņemšanas uz virsmas nepaliek atlikumi vai traipi. Pieejams visos standarta izmēros no A1 līdz A8.

vairāk

MagikFrame rāmji pieejami gan ar melnām, gan baltām maliņām.

Daudzumi iepakojumos:

A0-10 gab.,  A1-10 gab., A2-10 gab., A3-10 gab., A4-60 gab., A5-100 gab., A6-100 gab.,  A7-100 gab., A8-100 gab.

 

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam