Jaunumi

Z-stends - JAUNUMS

Z-veida A4 brošūru turētājs. Uz pasūtījumu pieejams arī izmērs A3 un A5. Novietojams uz grīdas. Abpusēji organiskā stikla plauktiņi. Ērti salokāms un pārvadājams, triecienizturīgs koferis komplektā.

Crown modulāra izstāžu sistēma -JAUNUMS

Modulārā izstāžu stendu sistēma, tautā saukta arī par FERMU vai FERMĀM. Pateicoties daudzajiem izmēriem un stiprinājumu veidiem, būvēšana ir praktiski neierobežota. Taisīta no izturīgiem un viegliem materiāliem- savienojumi no alumīnija, risinājums no plastikāta kompozīta, skrūves no dzelzs.

Crown sistēmas paraugi - JAUNUMS

Crown, tā ir inovācija izstāžu veidošanā. Pateicoties modulārajai sistēmai, tās iespējas un dažādība ir praktiski neierobežota. Sistēma ir ļoti viegla un izturīga, ražota no- alumīnija, metāla un kompozītmateriāla Ļoti viegli salikt, izjaukt un pārvietot.

Interaktīvais informācijas stends, Cobra - JAUNUMS

Ideāli komunikācijas stendi, iespraud kontaktā un strādā. Aprīkots ar 15,6’’ LCD TFT ekrānu. USB spraudņa vieta ir aizslēdzama, lai novērstu neautorizētu piekļuvi. Iespējama ir tālvadības pults. Diezgan smags ~23kg.

MagikFrame informācijas turētājs -JAUNUMS

MagikFrame ir īpašs informācijas turētājs - to iespējams piestiprināt bez līmēšanas pie jebkuras gludas virsmas. Iespējams atkārtoti pielikt citur simtiem reižu. Pēc noņemšanas uz virsmas nepaliek atlikumi vai traipi. Pieejams visos standarta izmēros no A1 līdz A8.

vairāk

Piedāvājam ar melnu (ir noliktavā) un baltu (uz pasūtījumu) līmlentu.

Pilniem, nedalītiem iepakojumiem piedāvājam vēl labākas cenas! Jautāt pārdevējam!

Daudzumi iepakojumos:

A0-10 gab.,  A1-10 gab., A2-10 gab., A3-10 gab., A4-60 gab., A5-100 gab., A6-100 gab.,  A7-100 gab., A8-100 gab.

 

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam