Organiskā stikla produkcija

Nr.1 Aptaujas vai ziedojumu kaste, 20x15x15cm

Organiskā stikla (akrila) kaste izmantojama aptaujām vai ziedojumiem. Aizslēdzama ar piekaramo atslēgu, tā nopērkamaatsevišķi. Lāzergriezts - kvalitatīvas, spīdīgas maliņas. Uz pasūtījumu iespējams pasūtīt citu izmērus, krāsu, uzdrukāt logo vai papildināt ar displejiem vienkārši nomaināmai informācijai.

Nr.2 Aptaujas vai ziedojumu kaste, 15x24x30cm

Organiskā stikla (akrila) kaste izmantojama aptaujām vai ziedojumiem. Izmērs: 15(dziļums)x24(platums) x30 (augstums) cm. Speciāli caurumi skrūvēšanai pie sienas. Aizslēdzama ar piekaramo atslēgu, tā nopērkama atsevišķi. Lāzergriezts - kvalitatīvas, spīdīgas maliņas. Pastiprināts biezums izturībai. Uz pasūtījumu iespējams pasūtīt citu izmērus, krāsu, uzdrukāt logo vai papildināt ar displejiem vienkārši nomaināmai informācijai.

Nr.3. Aptaujas vai ziedojumu kastes, kubs

Organiskā stikla (akrila) kaste izmantojama aptaujām vai ziedojumiem. Aizslēdzama ar piekaramo atslēgu, tā nopērkama atsevišķi. Lāzergriezts - kvalitatīvas, spīdīgas maliņas. Uz pasūtījumu iespējams pasūtīt citu izmērus, krāsu, uzdrukāt logo vai papildināt ar displejiem vienkārši nomaināmai informācijai.

Plātne paletēm, PET 3mm

Paliktnis PET pudeļu novietošanai atsevišķā stendā

Detaļa rievsienu plauktiem, līmējama

Detaļa piemērota rievsienu plauktam. To var pielīmēt pie vēlamās kastītes vai plauktiņa, lai būtu ievietojama rievsienā. Caurspīdīgs organiskais stikls, līmlenta nav pievienota.

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam