AKCIJAS PRECES

Degustāciju galds

Izturīgs, stabils un kvalitatīvs degustāciju galds, kuru var vairākkārt vadāt uz pasākumiem un izstādēm neuztraucoties par tā īpašību pasliktināšanos.

X baneris

X - veida banera turētājs. Ērts un ekonomisks reklāmas izvietošanas statīvs. Pieejami divos izmēros - 60x160cm (Apdrukas laukums 60x156cm) un 80x180cm

Roll Up 3 baneris

Roll-up stends ir ērti pārvietojams un kompakts risinājums dažādām prezentācijām, izstādēm, foto pasākumiem utt. Roll-up 3 ir budžeta modelis, stendam ir iespējams minimāls slīpums. Komplektā ietilpst auduma soma. Svars: 80cm - 2.3kg; 85cm - 2.4kg; 100cm - 2.5kg. Druka ir iekļauta cenā.

PVC A5 informācijas turētājs- AKCIJA

PVC A5 informācijas turētājs Ražots no PVC materiāla. Uzglabājot neaizņem daudz vietas. Lietojams, pielīmējot pie līdzenas virsmas.

PVC A4 informācijas turētājs - AKCIJA

PVC A4 nformācijas turētājs. Ražots no PVC materiāla. Uzglabājot neaizņem daudz vietas. Lietojams, pielīmējot pie līdzenas virsmas.

Iepirkumu grozs uz 2 riteņiem 60L - AKCIJA

Iepirkumu grozs ar izvelkamu rokturi. Pieejams ar 2 vai 4 riteņiem. Tilpums 60 L, izmērs 400 x 390 x 865 mm. Pieejamās krāsas: zils, sarkans.

Āķis ar neilona auklu - AKCIJA

Metāla āķis ar pielāgojama garuma neilona auklu. Āķa garums 85 mm, auklas garums - 1500 mm.

Saspraude kartonam (materiālu saspiedējs) - AKCIJA

Saspraude lokšņu paraugu, kartona detaļu, stendu, plakātu savienošanai. Ieteicamie materiālu biezumi: 4; 7 un 10 mm. Cenas norādītas EUR par gabalu, bez PVN.

2220 Horizontāls kartona plaukta atbalsts - AKCIJA

Horizontāls kartona plaukta atbalsts

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam