Akcijas preces

PVC A5 informācijas turētājs- AKCIJA

PVC A5 informācijas turētājs Ražots no PVC materiāla. Uzglabājot neaizņem daudz vietas. Lietojams, pielīmējot pie līdzenas virsmas.

PVC A4 informācijas turētājs - AKCIJA

PVC A4 nformācijas turētājs. Ražots no PVC materiāla. Uzglabājot neaizņem daudz vietas. Lietojams, pielīmējot pie līdzenas virsmas.

Iepirkumu grozs uz 2 riteņiem 60L - AKCIJA

Iepirkumu grozs ar izvelkamu rokturi. Pieejams ar 2 vai 4 riteņiem. Tilpums 60 L, izmērs 400 x 390 x 865 mm. Pieejamās krāsas: zils, sarkans.

Telts -AKCIJA

Šī telts ir ātri un viegli uzceļama. Izmantojama atkārtoti šovos, prezentācijās, ballītēs. Zemtelts platība ir: ~300 x 300 cm.

vairāk

Materiāls: dzelzs.Salikšana ērta un ātra ar atsperu palīdzību. Cena par konstrukciju: 126,64EUR gab. +PVN. Konstrukcijas krāsa: balta.Komplektācija: jumts, soma un konstrukcija. Produkta svars: ~27 kg. no izturīga brezenta, cena par jumtu 90,00EUR+PVN. Jumtu iespējams apdrukāt, cena ir atkarīga no drukas laukuma izmēra.

Āķis ar neilona auklu - AKCIJA

Metāla āķis ar pielāgojama garuma neilona auklu. Āķa garums 85 mm, auklas garums - 1500 mm.

Saspraude kartonam (materiālu saspiedējs) - AKCIJA

Saspraude lokšņu paraugu, kartona detaļu, stendu, plakātu savienošanai. Ieteicamie materiālu biezumi: 4; 7 un 10 mm. Cenas norādītas EUR par gabalu, bez PVN.

Plauktu sadalītāji ar nolaužamiem posmiem - AKCIJA

Plauktu sadalītāji ar nolaužamiem posmiem ik pa 25 mm. Izmantojamais garums 285 mm līdz 485 mm. Izgatavoti no polikarbonāta. Ļoti izturīgi pret mehāniskiem defektiem. Pieejamie sadalītāju augstumi 60 un 120mm .

2220 Horizontāls kartona plaukta atbalsts - AKCIJA

Horizontāls kartona plaukta atbalsts

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam