Degustāciju galdi

Degustāciju galds "3000"

Stabils, viegls un ērti transportējams degustāciju galds ar augšas info joslu. Melna koka imitācijas virsma ar vidējo plastikāta paneli stiprinās ar velcro joslas palīdzību. Tas ir lieliski piemērots degustācijām, izstādēm un līdzīgām prezentācijām. Galds pieejams gan bez grafiskās daļas, gan arī ar aplīmēts ar Jūsu reklāmu. Svars - 13 kg. Komplektā ietilpst somas transportēšanai.

Degustāciju galds "Convex"

Izturīgs, stabils un kvalitatīvs degustāciju galds, kuru var vairākkārt vadāt uz pasākumiem un izstādēm, neuztraucoties par tā īpašību pasliktināšanos. Platums - 1.06m. Augstums 93cm. Dziļums 58cm. Soma komplektā neietilpst.

Degustāciju galds "Midsize Convex"

Labs risinājums izstādēm un degustācijas pasākumiem, ar iespēju izvietot maināmu personalizētu reklāmu galda priekšpusē un sānos. Degustācijas galda izturība tiek nodrošināta ar alumīnija rāmi. Izturība virsējam plauktam līdz 15 kg, iekšējam plauktam līdz 6 kg. Konstrukcijas krāsa – balta, sudraba. Komplektācijā NAV soma. Tā ir pieejama atsevišķi.

Degustāciju galds "Promostand"

Labs risinājums degustāciju un reklāmas pasākumiem, ar iespēju izvietot maināmu personalizētu reklāmu galda priekšpusē un augšējā informācijas laukumā. Degustācijas galdam ir viegli izliekta priekšpuse ar dalījumu vidusdaļā. Ieteicams izmantot iekštelpās. Krāsa – balta. Komplektācijā ietilpst soma.

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam