Degustāciju galdi

Degustāciju galds 1

Labs risinājums izstādēm un degustācijas pasākumiem, ar iespēju izvietot maināmu personalizētu reklāmu galda priekšpusēun sānos. Degustācijas galda izturība tiek nodrošināta ar alumīnija rāmi. Izturība virsējam plauktam līdz 15 kg, iekšējam plauktam līdz 6 kg. Konstrukcijas krāsa – balta, sudraba. Komplektācijā NAV soma.

Degustāciju galds 2

Labs risinājums degustāciju un reklāmas pasākumiem, ar iespēju izvietot maināmu personalizētu reklāmu galda priekšpusēun augšējā informācijas laukumā. Degustācijas galdam ir viegli izliekta priekšpuse ar dalījumu vidusdaļā. Ieteicams izmantot iekštelpās. Krāsa – balta. Komplektācijā ietilpst soma.

Degustāciju galds 3

Degustācijas galds paredzēts lietošanai brīvā dabā un iekštelpās. Pēda paredzēta piepildīšanai ar ūdeni vai smiltīm,galda virsmā ir iestrādātas renes ūdens novadei un kancelejas piederumiem. Labs risinājums dažādiem pasākumiem dabā, kā piemēram, gadatirgos, pilsētu svētkos, festivālos, ar iespēju izvietot maināmu personalizētu reklāmu galda priekšpusē un uz augšējā informācijas laukuma. Krāsa – balta. Komplektācijā ietilpst soma. Cena: 320,86EUR + PVN

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam