Digitālie stendi

Interaktīvais informācijas stends 21`5

Ideāli komunikācijas stendi, piesaista uzmanību ar skaņu un bildi. Iespraud kontaktā un strādā. Aprīkots ar 21.5’’ LCD TFT ekrānu. USB spraudņa vieta ir aizslēdzama, lai novērstu neautorizētu piekļuvi. Iespējama ir tālvadības pults. Nav nepieciešamas speciālas IT zināšanas, lai uzliktu video. Labi piemērots mazumtirdzniecībā, viesnīcās un plašos pasākumos. Komplektā ir iekļauta skaidra instrukcija, barošanas bloks, skaļruņi un tālvadības pults.

Interaktīvais informācijas stends, Cobra

Ideāli komunikācijas stendi, iespraud kontaktā un strādā. Aprīkots ar 15,6’’ LCD TFT ekrānu. USB spraudņa vieta ir aizslēdzama, lai novērstu neautorizētu piekļuvi. Iespējama ir tālvadības pults. Diezgan smags ~23kg.

Interaktīvais informācijas stends Boa

Ideāli komunikācijas stendi, iespraud kontaktā un strādā. Aprīkots ar 21.5’’ LCD TFT ekrānu. USB spraudņa vieta ir aizslēdzama, lai novērstu neautorizētu piekļuvi. Iespējama ir tālvadības pults.

Interaktīvais informācijas stends Python

Ideāli komunikācijas stendi, iespraud kontaktā un strādā. Aprīkots ar 15,6’’ LCD TFT ekrānu. USB spraudņa vieta ir aizslēdzama, lai novērstu neautorizētu piekļuvi. Iespējama ir tālvadības pults.

Interaktīvais informācijas stends 15`6

Ātri uzstādāmie komunikācijas stendi. Aprīkots ar 15,6’’ LCD TFT ekrānu. USB spraudņa vieta ir aizslēdzama, lai novērstu neautorizētu iekļuvi. Iekļauta ir tālvadības pults, saprotama instrukcija un barošanas bloks.

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam