Vienas lapas informācijas turētāji

Organiskā stikla L veida informācijas turētājs

L-veida informācijas turētājs, ražots no 2mm bieza organiskā stikla. Šis statīvs paredzēts novietošanai uz horizontālas virsmas. Informācijas un reklāmu turētājs pieejams standarta izmēros - A3, A4, A5, A6. Ja interesē šāda veida informācijas turētājs nestandarta izmērā, droši rakstiet vai zvaniet!

Organiskā stikla T veida informācijas turētājs

T veida informācijas turētājs, ražots no 2mm bieza organiskā stikla. Statīvs paredzēts novietošanai uz horizontālas virsmas. Ievietojamā informācija skatāma no abām pusēm, līdz ar to šis informācijas turētājs ir lieliski piemērots, piemēram, novietošanai uz galda, letes. Informācijas turētājs pieejams standarta izmēros - A3, A4, A5, A6. Ja interesē šāda veida informācijas turētājs nestandarta izmērā, droši rakstiet vai zvaniet!

vairāk

 

 

Divpusējs informācijas turētājs ar alumīnija pamatni

Pārlocīts organiskais stikls iestiprināts alumīnija pamatnē - vienkāršs un ērti lietojams informācijas izvietošanas risinājums.

Alumīnija pamatne

Anodēta alumīnija pamatne informācijas turēšanai. Cenas norādītas EUR bez PVN par 1 gab. pie norādītā apjoma.

vairāk

Citus izmērus iespējams izgatavot uz pasūtījumu.

Maksimālais garums 3 metri.

 

Iekarināms informācijas turētājs

Iekarināms informācijas turētājs. Stiprinājumi nav iekļauti cenā.

Informācijas turētāja pamatne, A4 (perpendikulāri)

A4 izmēra informācijas turētājs ar plastmasas pamatni (ēdienkaršu, reklāmu u.c. informatīvo materiālu izvietošanai). Pamatnē stiprināms pārlocīts organiskais stikls (org-A4-PL; 2mm PMMA). Pamatnīti iespējams personalizēt (nobrendot), to aplīmējot ar logo vai citu informāciju - lielisks risinājums informācijas turētāja personalizēšanai, neaizsedzot izvietojamo informāciju.

vairāk

 Pieejamas trīs veidu plastmasas pamatnes:

  • L210B - pārlocīts organiskais stikls (un līdz ar to ievietojamais informatīvais materiāls) pamatnē ievietojams nelielā slīpumā pret virsmu;
  • V210B - pārlocīts organiskais stikls (un līdz ar to ievietojamais informatīvais materiāls) pamatnē ievietojams perpendikulāri virsmai;
  • M210B - pārlocīts organiskais stikls (un līdz ar to ievietojamais informatīvais materiāls) pamatnē ievietojams perpendikulāri virsmai.

Organiskā stikla informācijas turētājs ar magnētiskiem savienojumiem

Šis informācijas turētājs ir ražots no 8-10mm bieza organiskā stikla, tas sastāv no divām daļām, kas savā starpā sastiprinās ar magnētiņu palīdzību.

Organiskā stikla informācijas turētājs ar koka pamatni

Organiskā stikla informācijas turētājs ar koka pamatni pēc pasūtījuma ir pieejams arī jebkurā citā izmērā un ar koka pamatni tonī pēc izvēles. Individuāliem pasūtījumiem tiek piemērotas citas cenas, ražošanas laiks orientējoši 20-30 darba dienas.

MagikFrame informācijas turētājs

Gaumīgs un ērts risinājums informācijas izvietošanai. MagikFrame ir īpašs informācijas turētājs - to iespējams piestiprināt bez līmēšanas pie jebkuras gludas virsmas. To iespējams pielikt un noņemt neskaitāmas reizes, pēc noņemšanas uz virsmas nepaliek atlikumi vai traipi. Informācijas turētājs pieejams standarta izmēros no A1 līdz A8. Informācijas turētājs pieejams ar melnām maliņām, kā arī ar baltām maliņām izmēriem A3 - A5.

Divpusējs A veida informācijas turētājs

Organiskā stikla A veida informācijas turētājs. Informācija statīvā izvietojama uz abām pusēm. Šāda veida informācijas turētāji bieži tiek izmantoti ne tikai reklāmas un informācijas izvietošanai, bet arī, piemēram, vārda izvietošanai sanāksmēs un konferencēs. Pieejams izmērā 105x300mm (puse no A4). Ja interesē šāda veida informācijas turētājs nestandarta izmērā, droši rakstiet vai zvaniet!

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam