Daudzpusēji bukletu stendi

Divpusēji bukletu stendi

Divpusējais informācijas stends ir balstīts uz vienu alumīnija statīvu, kuram abās pusēs piestiprināmi līdz pieciem organiskā stikla informācijas turētājiem. Informācijas stends ir pieejams ar organiskā stikla informācijas turētājiem trīs standarta izmēros - A4; A5 vai divdaļīgiem 1/3 A4. Pamatpiedāvājuma stenda komplektācija sastāv no stenda pamatnes, alumīnija statīva un 10 attiecīgā izmēra organiskā stikla informācijas turētājiem. Ir iespējams viena stenda ietvaros kombinēt dažādu izmēru organiskā stikla informācijas turētājus, šādā gadījumā, lūdzu, sazināties ar mums individuāli.

Trīspusēji bukletu stendi

Trīspusējais informācijas stends ir balstīts uz trim alumīnija statīviem, pie katra no tiem piestiprināmi līdz pieciem organiskā stikla informācijas turētājiem. Informācijas stends ir pieejams ar organiskā stikla informācijas turētājiem trīs standarta izmēros - A4; A5 vai divdaļīgiem 1/3 A4. Pamatpiedāvājuma stenda komplektācija sastāv no stenda pamatnes, trim alumīnija statīviem un 15 attiecīgā izmēra organiskā stikla informācijas turētājiem. Ir iespējams viena stenda ietvaros kombinēt dažādu izmēru organiskā stikla informācijas turētājus - šādā gadījumā, lūdzu, sazināties ar mums individuāli.

Četrpusēji bukletu stendi

Četrpusējais informācijas stends ir balstīts uz četriem alumīnija statīviem, pie katra no tiem piestiprināmi līdz pieciem organiskā stikla informācijas turētājiem. Informācijas stends ir pieejams ar organiskā stikla informācijas turētājiem trīs standarta izmēros - A4; A5 vai divdaļīgiem 1/3 A4. Pamatpiedāvājuma stenda komplektācija sastāv no stenda pamatnes, četriem alumīnija statīviem un 20 attiecīgā izmēra organiskā stikla informācijas turētājiem. Ir iespējams viena stenda ietvaros kombinēt dažādu izmēru organiskā stikla informācijas turētājus - šādā gadījumā, lūdzu, sazināties ar mums individuāli.

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam