Rotējoši grīdas stendi

Rotējošs bukletu stends

Rotējošais informācijas stends ir balstīts uz četriem statīviem, pie katra no tiem piestiprināmi līdz pieciem organiskā stikla informācijas turētājiem. Informācijas stends ir pieejams ar organiskā stikla informācijas turētājiem trīs standarta izmēros - A4; A5 vai divdaļīgiem 1/3 A4. Pamatpiedāvājuma stenda komplektācija sastāv no stenda statīva un 20 attiecīgā izmēra organiskā stikla informācijas turētājiem. Ir iespējams viena stenda ietvaros kombinēt dažādu izmēru organiskā stikla informācijas turētājus - šādā gadījumā, lūdzu, sazināties ar mums individuāli.

Rotējošs divpusējs bukletu stends uz ritenīšiem

Divpusējais informācijas stends ir balstīts uz vienu alumīnija statīvu, kuram abās pusēs piestiprināmi līdz pieciem organiskā stikla informācijas turētājiem. Informācijas stends ir pieejams ar organiskā stikla informācijas turētājiem trīs standarta izmēros - A4; A5 vai divdaļīgiem 1/3 A4. Ir iespējams viena stenda ietvaros kombinēt dažādu izmēru organiskā stikla informācijas turētājus, šādā gadījumā, lūdzu, sazināties ar mums individuāli.

Rotējošs trīspusējs bukletu stends uz ritenīšiem

Trīspusējais informācijas stends ir balstīts uz trim alumīnija statīviem, pie katra no tiem piestiprināmi līdz pieciem organiskā stikla informācijas turētājiem. Informācijas stends ir pieejams ar organiskā stikla informācijas turētājiem trīs standarta izmēros - A4; A5 vai divdaļīgiem 1/3 A4. Ir iespējams viena stenda ietvaros kombinēt dažādu izmēru organiskā stikla informācijas turētājus - šādā gadījumā, lūdzu, sazināties ar mums individuāli.

Rotējošs bukletu stends.

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam