Alumīnija stendi

"A" stends

Uz grīdas novietojams A-veida stends ar alumīnija Click profilu rāmjiem, plastikāta aizmugures sienu un PVC aizsargplēvi. Rāmja profila platums biezums 25 mm. Stends ir stabils, informācija izvietojama uz abām pusēm un tā ir ērti maināma (ievietojama un izņemama).

vairāk

Stends pieejams kā A1, tā arī B1 izmērā.

 

WindPro stends

WindPro stendi paredzēti informatīvo materiālu izvietošanai āra apstākļos, iztur gan lietu, gan vēju. WindPro stendi sastāv no divām pamatdaļām- ūdensizturīga rāmja un pēdas. Tā kā ūdensizturīgais rāmis ir Click veida rāmis, informatīvais materiāls tajā ir ērti ievietojams, izņemams un maināms. Šim stendam attēls ir izvietojams abās pusēs. Pamatne ir aprīkota ar ritenīšiem, vieglākai stenda pārvietošanai.

vairāk

WindPro stends pieejams A0, A1 un B1 izmērā. 

 

SwingPro stends

SwingPro stendi paredzēti informatīvo materiālu izvietošanai āra apstākļos, iztur gan lietu, gan vēju. SwingPro stendi sastāv no divām pamatdaļām- ūdensizturīga rāmja un plašas pēdas. Tā kā ūdensizturīgais rāmis ir Click veida rāmis, informatīvais materiāls tajā ir ērti ievietojams, izņemams un maināms. Šim stendam attēls ir izvietojams abās pusēs. Pamatnes platums ir ap 110cm, kas nodrošina stenda stabilitāti. Stends ir vienkārši un ātri saliekams un izjaucams.

vairāk

SwingPro stends pieejams A0, A1 un B1 izmērā. 

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam