Stendi uz vienas kājas

Statīvs ar alumīnija Click rāmi

Uz grīdas novietojams sudraba krāsas statīvs ar A4 vai A3 izmēra alumīnija Click rāmi informācijas izvietošanai. Statīva augstums - 1000mm, rāmja slīpums 25°. Statīva pamatne ir ražota no tērauda papildu stabilitātes nodrošināšanai. Statīvs lieliski piemērots ēdienkaršu un citu informatīvu materiālu izvietošanai. Statīvs pieejams gan ar horizontāli, gan vertikāli novietotu A4 vai A3 izmēra alumīnija Click rāmi.

vairāk

Informācijas stends tiek pārdots saliktā veidā.

Ražošanas laiks - orientējoši 1-3 darba dienas no pasūtījuma apstiprināšanas brīža.

Statīvs ar alumīnija Click rāmi (melns)

Uz grīdas novietojams melns statīvs ar A4 vai A3 izmēra melnu Click rāmi informācijas izvietošanai. Rāmi iespējams stiprināt gan vertikālā, gan horizontālā virzienā.

Alumīnija click rāmja statīvs

Alumīnija statīvs ar tērauda pamatni sudraba krāsā, statīva augstums ir 1,9m. Statīvs pieejams ar jebkura izmēra alumīnija Click rāmi (A0, A1, A2, A3, A4; B1, B2). Stendu iespējams aprīkot kā ar vienu, tā arī ar vairākiem alumīnija Click rāmjiem; statīvs ar alumīnija rāmjiem pieejams kā vienpusējs, tā abpusējs. Pēc nepieciešamības ir iespējams pievienot arī bukletu turētāju materiāliem A4, A5, A6 un 1/3A4 izmērā.

3x3SK (Uz pasūtījumu)

Iespēja izveidot stendu pēc savām vajadzībām un mainīt to katrai izstādei. Stendu ir iespējams aprīkot ar dažādiem plakātu, līfletu, brošūru, produktu turētājiem. Stenda augstums 190-198 cm ar 4-pusējo profilu, kas ļauj izpausties visos virzienos.

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam