Cliplock sienas sistēma

CL-KIT1 // 8 x A4 izmēra kabatu sienas sistēmas komplekts

Bukletu turētāju sistēmu iespējams stiprināt tieši pie sienas, kā arī speciāli paredzētā sienas sistēmas sliedē vai rievsienā. Sienas sistēmas sliedei, kā arī rievsienai pieejami divi dažādi stiprināšanas risinājumi - vertikālai un ieslīpai sienas sistēmas iestiprināšanai. Komplektā ietilpst 8 x A4 kabatas, skavas kabatu stiprināšanai savā starpā, stiprinājumi sistēmas piestiprināšanai tieši pie sienas ar skrūvēm (CL-LKB). Cita veida stiprinājumi un aksesuāri nopērkami atsevišķi.

CL-KIT2 // 12 x A5 kabatu sienas sistēmas komplekts

Bukletu turētāju sistēmu iespējams stiprināt tieši pie sienas, kā arī speciāli paredzētā sienas sistēmas sliedē vai rievsienā. Sienas sistēmas sliedei, kā arī rievsienai pieejami divi dažādi risinājumi - vertikālai un ieslīpai sienas sistēmas iestiprināšanai. Komplektā ietilpst 12 x A5 kabatas, skavas kabatu stiprināšanai savā starpā, stiprinājumi sistēmas piestiprināšanai tieši pie sienas ar skrūvēm (CL-LKB). Cita veida stiprinājumi un aksesuāri nopērkami atsevišķi.

CL-KIT3 // 16 x 1/3 A4 kabatu sienas sistēmas komplekts

Bukletu turētāju sistēmu iespējams stiprināt tieši pie sienas, kā arī speciāli paredzētā sienas sistēmas sliedē vai rievsienā. Sienas sistēmas sliedei, kā arī rievsienai pieejami divi dažādi risinājumi - vertikālai un ieslīpai sienas sistēmas iestiprināšanai. Komplektā ietilpst 16 x 1/3 A4 kabatas, skavas kabatu stiprināšanai savā starpā, stiprinājumi sistēmas piestiprināšanai tieši pie sienas ar skrūvēm (CL-LKB). Cita veida stiprinājumi un aksesuāri nopērkami atsevišķi.

CL-KIT4 // A4 un 1/3 A4 kabatu sienas sistēma

Bukletu turētāju sistēmu iespējams stiprināt tieši pie sienas, kā arī speciāli paredzētā sienas sistēmas sliedē vai rievsienā. Sienas sistēmas sliedei, kā arī rievsienai pieejami divi dažādi risinājumi - vertikālai un ieslīpai sienas sistēmas iestiprināšanai. Komplektā ietilpst 4 x A4 un 8 x 1/3 A4 kabatas, stiprinājumi sistēmas piestiprināšanai tieši pie sienas ar skrūvēm (CL-LKB) un visi nepieciešamie kabatu stiprinājumi. (Stiprinājumi rievsienām un sienas sliedei nopērkami atsevišķi)

CL-KIT5 // 16 x A4 kabatu sienas sistēma

Bukletu turētāju sistēmu iespējams stiprināt tieši pie sienas, kā arī speciāli paredzētā sienas sistēmas sliedē vai rievsienā. CL-KIT5, CL-KIT6, CL-KIT7 paredzēts stiprināt tikai ieslīpi. Komplektā ietilpst 16 x A4, stiprinājumi sistēmas piestiprināšanai tieši pie sienas ar skrūvēm (CL-LKB) un visi nepieciešamie kabatu stiprinājumi. (Stiprinājumi rievsienām un sienas sliedei nopērkami atsevišķi)

CL-KIT6 // 36 x A5 kabatu sienas sistēma

Bukletu turētāju sistēmu iespējams stiprināt tieši pie sienas, kā arī speciāli paredzētā sienas sistēmas sliedē vai rievsienā. CL-KIT5, CL-KIT6, CL-KIT7 paredzēts stiprināt tikai ieslīpi. Komplektā ietilpst 36 x A5 kabatas, stiprinājumi sistēmas piestiprināšanai tieši pie sienas ar skrūvēm (CL-LKB) un visi pārējie nepieciešamie stiprinājumi.(Stiprinājumi rievsienām un sienas sliedei nopērkami atsevišķi)

CL-KIT7 // 48 x A5 kabatu sienas sistēma

Bukletu turētāju sistēmu iespējams stiprināt tieši pie sienas, kā arī speciāli paredzētā sienas sistēmas sliedē vai rievsienā. CL-KIT5, CL-KIT6, CL-KIT7 paredzēts stiprināt tikai ieslīpi. Komplektā ietilpst 48 x A5 kabatas, stiprinājumi sistēmas piestiprināšanai tieši pie sienas ar skrūvēm (CL-LKB) un visi pārējie nepieciešamie stiprinājumi. (Stiprinājumi rievsienām un sienas sliedei nopērkami atsevišķi)

Cliplock bukletu turētāji

Sienas sistēmas bukletu turētāji- A4, A5 un A6 jeb 1/3A4.

Cliplock sienas sistēmas turētājs

Plastikāta sienas sliede ClipLock sienas sistēmas stiprināšanai. Kopējais garums 460mm. Savienojama ar CL-LC vai CL-MC sienas sistēmas turētājiem.

Bukletu kabatu ievietošanai rievsienā slīpā leņķī

Stiprinājums bukletu kabatu stiprināšanai rievsienā slīpā leņķī.

Pie sienas skrūvējams stiprinājums

Paredzēts stiprināšanai pie sienas ar skrūvēm bukletu kabatu novietošanai slīpumā.

Stiprinājums bukletu kabatu iekarināšanai rievsienā

Stiprinājums rievsienām vertikālās ClipLock sienas sistēmas izvietošanai.

Stiprinājums kabatu iekāršanai automašīnu logā

Paredzēts kabatu iekāršanai automašīnu logā vai uz cita plāna materiāla. Stiprinājumi ir savienojami ar visām ClipLock sienas sistēmas kabatām.

Stiprinājums slīpai brošūru kabatu iekāršanai

Stiprinājums paredzēts slīpai brošūru kabatu iekāršanai uz CL-PL-46 sienas līstes. Šis slīpai iekāršanai paredzētais stiprinājums nodrošina, ka gan pati augšējā, gan katra nākamā piekārtā kabata stāv slīpi un tās apakšējā mala pieskarās sienai, tādejādi stenda dziļums attiecībā pret sienu nemainās neatkarīgi no izvietoto kabatu skaita.

Stiprinājums vertikālai brošūru kabatu iekāršanai

Stiprinājums taisnai brošūru kabatu iekāršanai uz CL-PL-46 sienas līstes.

Stiprināšanai pie gludām virsmām ar abpusējo līmlentu

Stiprinājumi kabatu novietošanai pie gludām virsmām, piemēram, stikla vai spoguļa. Stiprināmi ar abpusējo līmlentu vai līmi.

Sānu savienotājs kabatu savienošanai tandēmā

CL-SJC sānu savienotājus lieto, lai savienotu viena izmēra ClipLock sienas sistēmas kabatas vienu priekšā otrai. Divi savienotāji tiek iestiprināti caurumos kabatas aizmugurē un tad šo kabatu iespējams novietot priekšā citai kabatai.

Stiprinājums kabatu savienošanai tandēmā

Alternatīva CL-SJC sānu savienotājam. Šie stiprinājumi ļauj savienot savā starpā dažāda izmēra kabatas vienu priekšā otrai.

Atbalsta kāja

Atbalsta kāja tiek lietota vertikālajām sienu sistēmām (kas netiek novietotas slīpi). CL-SB atbalstu iespējams arī savienot ar vienu atsevišķu ClipLock kabatu, nodrošinot iespēju to novietot uz horizontālām virsmām.

Atbalsts sistēmas stabilitātes nodrošināšanai

Atbalsts pēdējās kabatas stiprināšanai pie sienas. Izmanto, lai nodrošinātu papildus stabilitāti ClipLock sienas sistēmai. Atbalstu ievieto sistēmas apakšā un pieskrūvē pie sienas.

Lūdzu izvēlaties pilnus iepakojumus
Pievienots grozam